Grafika i rysunek

Rysunki i grafiki analogowe oraz cyfrowe
Grafika i rysunek

Kilka słów o pracach

Przykłady zrealizowanych rysunków i prac graficznych.

Więcej na temat powstawania tych prac będę na pewno pisał na blogu. Grafiki i rysunki powstawały na przestrzeni ostatnich lat. Jestem na etapie skanowania i archiwizacji całego  swojego archiwum.

Na pewno pojawi się tutaj więcej odbitek linorytów, na blogu z kolei chcę podzielić się swoimi doświadczeniami i opiniami na temat tej techniki. W ostatnim roku-dwóch możemy znów obserwować większe zainteresowanie tą techniką (jak i innymi formami grafiki warsztatowej), także również ja chciałbym podzielić się swoimi uwagami i być może zachęcić kogoś do spróbowania tej niesamowitej formy graficznej.

Sukcesywnie będę publikował nowości tutaj i tutaj. Zachęcam do obserwowania strony, zostawienia swojego maila albo bezpośredni kontakt telefoniczny. 

Wszystkie dane w zakładce kontakt.

Portfolio zrealizowanych prac​

Obok lub pod, w zależności od urządzenia, prezentuję wybór moich ulubionych grafik i rysunków.

Selekcja nie jest uporządkowana, tak jak i ja nie jestem w trakcie tworzenia uporządkowany. Staram się nie upiększać i nie poprawiać cyfrowo żadnej z prezentowanych form.

Wyjątkiem są oczywiście te rysunki, które opatrzyłem opisem „rysunek + skan”. Proces polegał na zdigitalizowaniu mojej pracy i następnie obróbkę do postaci cyfrowej. Do tej formy wybieram właściwie tylko bardzo kontrastowe, czarno-białe rysunki. Dzięki temu uzyskuję proste, czytelne linie i mogę przedstawiać je w nawet bardzo powiększonej formie.

Jeśli jesteś zainteresowany jakąś odbitką lub konkretną pracą, zapraszam do kontaktu!

Blog