STRONY INTERNETOWE

WYKONANE STRONY INTERNETOWE I INNE DZIAŁANIA NA POLU ONLINE

M-Box

Wykonanie sklepu internetowego opartego na WooCommerce i Elementorze. Klient posiadał sklep wcześniej, jednak z powodu kłopotów z integracją z WordPressem i wtyczkami, cały layout i instalację trzeba było wykonać od nowa. Wiązało się to też z migracją bazy produktów i klientów.

M-BOX

Wykonanie: projekt, grafiki, layout graficzny, dobór fontów i kolorystyki


Link

VIR Gallery

Wykonanie customowej galerii dla studentów kierunku media interaktywne i widowiska. Serwis składa się tylko z dwóch podstron, ale ich wykonanie i estetyka wymagały bardzo długiej pracy koncepcyjnej. Strona „ENTER VR” umożliwia wejście w wirtualny świat wystawy VIR Gallery. Kolejne zakładki w „INDEX” kierują do twórców i ich podstron-pojedynczych wystaw.

Wykonanie: projekt, layout graficzny, dobór fontów i kolorystyki

UWAGA! Strona, ze względów technicznych celowo nie posiada certyfikatu SSL, jednak jest bezpieczna.

Festiwal Słuchowisk

Projekt i wykonanie strony dla Festiwalu Słuchowisk 2021. Projekt obejmował całościowe wykonanie strony od „zera”. Ważnym elementem jest też użycie edytora Gutenberg dla innych osób z zespołu Festiwalu do wrzucania i edytowania sekcji aktualności.

foto

Wykonanie: projekt, layout graficzny, dobór fontów i kolorystyki

Link

_spacja

Projekt i wykonanie strony dla projektu _spacja. Spacja to otwarty ogród, przestrzeń do wspólnej pracy, stolarnia, pracownia meblarska, warsztatownia i prototypownia. Serwis jest obecnie w fazie budowy i brandingu.

Ważnym elementem wykonanym w tym procesie są moje grafiki ukazujące interpretacją poznańskiego Sołacza, stawów sołackich, Bogdanki i okolic. Wszystko starałem się utrzymać w żywych, ale nieprzytłaczających kolorach. Więcej realizacji spacjowych niebawem.

Wykonanie: projekt, grafiki, layout graficzny, dobór fontów i kolorystyki

Link


Blog

 • Wpis blogowy dla czeskiej firmy Sewio.

  Wpis blogowy dla czeskiej firmy Sewio.

  Wpis blogowy utworzony dla czeskiej firmy Sewio, działającej w dziedzinie Ultra-wideband.


 • Artykuł i post dla firmy Inveniam

  Artykuł i post dla firmy Inveniam

  Miałem przyjemność napisać artykuł dla litewskiej firmy Inveniam, dotyczący tematyki ich rozwiązań AI. Tytuł „Learn how AI already drives sustainability initiatives within the telecom sector”


 • Analiza i identyfikacja słów kluczowych

  Analiza i identyfikacja słów kluczowych

  Poniżej dzielę się wynikami mojej analizy dla słów/fraz kluczowych: “boost conversions” oraz “google analytics alternatives”