STRONY INTERNETOWE

WYKONANE STRONY INTERNETOWE I INNE DZIAŁANIA NA POLU ONLINE

M-Box

Wykonanie sklepu internetowego opartego na WooCommerce i Elementorze. Klient posiadał sklep wcześniej, jednak z powodu kłopotów z integracją z WordPressem i wtyczkami, cały layout i instalację trzeba było wykonać od nowa. Wiązało się to też z migracją bazy produktów i klientów.

M-BOX

Wykonanie: projekt, grafiki, layout graficzny, dobór fontów i kolorystyki


Link

VIR Gallery

Wykonanie customowej galerii dla studentów kierunku media interaktywne i widowiska. Serwis składa się tylko z dwóch podstron, ale ich wykonanie i estetyka wymagały bardzo długiej pracy koncepcyjnej. Strona „ENTER VR” umożliwia wejście w wirtualny świat wystawy VIR Gallery. Kolejne zakładki w „INDEX” kierują do twórców i ich podstron-pojedynczych wystaw.

Wykonanie: projekt, layout graficzny, dobór fontów i kolorystyki

UWAGA! Strona, ze względów technicznych celowo nie posiada certyfikatu SSL, jednak jest bezpieczna.

Festiwal Słuchowisk

Projekt i wykonanie strony dla Festiwalu Słuchowisk 2021. Projekt obejmował całościowe wykonanie strony od „zera”. Ważnym elementem jest też użycie edytora Gutenberg dla innych osób z zespołu Festiwalu do wrzucania i edytowania sekcji aktualności.

foto

Wykonanie: projekt, layout graficzny, dobór fontów i kolorystyki

Link

_spacja

Projekt i wykonanie strony dla projektu _spacja. Spacja to otwarty ogród, przestrzeń do wspólnej pracy, stolarnia, pracownia meblarska, warsztatownia i prototypownia. Serwis jest obecnie w fazie budowy i brandingu.

Ważnym elementem wykonanym w tym procesie są moje grafiki ukazujące interpretacją poznańskiego Sołacza, stawów sołackich, Bogdanki i okolic. Wszystko starałem się utrzymać w żywych, ale nieprzytłaczających kolorach. Więcej realizacji spacjowych niebawem.

Wykonanie: projekt, grafiki, layout graficzny, dobór fontów i kolorystyki

Link


Blog

 • Kartridże Nintendo Switch

  Kartridże Nintendo Switch

  Ze względu na swoje zainteresowanie technologią i gamingiem natknąłem się na bardzo ciekawe rozwiązanie projektowe od firmy Nintendo. Gry na ich ultra-popularną konsolę (110+ mln sprzedanych sztuk!), wydawane w wersji fizycznej na plastikowych kartridżach. To niewielkie, plastikowe obiekty o wymiarach 35mm x 33mm x 3.8mm. Przypominają trochę przerośniętą kartę pamięci typu SD. Ze względu na popularność konsoli wśród dzieci, projektanci obawiali się wypadków związanych z połknięciem lub pogryzieniem. Trudno się temu dziwić, kolorowe i niewielkie obiekty stanowią dla dzieci bardzo interesujący obiekt. Połknięcie takiego przedmiotu może oczywiście nieść ze sobą tragiczne konsekwencje. Rozwiązaniem projektowym okazało się pokrycie każdego kartridża warstwą benzoesanu denatonium. To…


 • Uwaga! Dobry dizajn.

  Uwaga! Dobry dizajn.

  Z dobrym – a także złym – dizajnem spotykamy się codziennie. Tym wpisem chcę podjąć polemikę z dobrymi przykładami projektowania. Będę starał się przedstawić dobre rozwiązania webowe, graficzne, typograficzne i UX-owe. Chciałbym przedstawiać także fizyczne, dobrze zaprojektowane produkty. Postaram się prezentować ciekawe zagadnienia dotyczące dostępności (ang. accessibility) – zarówno ze świata fizycznego, jak i wirtualnego, głównie w postaci aplikacji i rozwiązań webowych. Zapraszam!


 • Nowa wersja strony

  Nowa wersja strony

  Po kilku miesiącach walki i przejściu przez niezliczone wersje designu, w końcu pojawia się nowa wersja strony internetowej. W następnym poście postaram się opisać, razem ze zdjęciami, co zajęło mi najwięcej czasu i podzielić się uwagami na temat przygotowania własnej strony. Mam nadzieję, że w 2021 pojawi się więcej osób, które regularnie będą odwiedzały mnie tutaj i w innych portalach. Jeśli potrzebujesz wydruków lub pomocy przy swojej witrynie – zachęcam do kontaktu!