Strony internetowe

Wykonane strony internetowe i inne działania na polu online
M-BOX

M-Box

Wykonanie sklepu internetowego opartego na WooCommerce i Elementorze. Klient posiadał sklep wcześniej, jednak z powodu kłopotów z integracją z WordPressem i wtyczkami, cały layout i instalację trzeba było wykonać od nowa. Wiązało się to też z migracją bazy produktów i klientów.

Wykonanie: projekt, grafiki, layout graficzny, dobór fontów i kolorystyki

VIR Gallery

Wykonanie customowej galerii dla studentów kierunku media interaktywne i widowiska. Serwis składa się tylko z dwóch podstron, ale ich wykonanie i estetyka wymagały bardzo długiej pracy koncepcyjnej. Strona „ENTER VR” umożliwia wejście w wirtualny świat wystawy VIR Gallery. Kolejne zakładki w „INDEX” kierują do twórców i ich podstron-pojedynczych wystaw.

Wykonanie: projekt, layout graficzny, dobór fontów i kolorystyki

UWAGA! Strona, ze względów technicznych celowo nie posiada certyfikatu SSL, jednak jest bezpieczna.

VIR
FESTIWAL

Festiwal Słuchowisk

Projekt i wykonanie strony dla Festiwalu Słuchowisk 2021. Projekt obejmował całościowe wykonanie strony od „zera”. Ważnym elementem jest też użycie edytora Gutenberg dla innych osób z zespołu Festiwalu do wrzucania i edytowania sekcji aktualności.

Serwis będzie rozwijany o obszerne archiwum wszystkich 6u edycji Festiwalu Słuchowisk, począwszy od roku 2016.

Wykonanie: projekt, layout graficzny, dobór fontów i kolorystyki

_spacja

Projekt i wykonanie strony dla projektu _spacja. Spacja to otwarty ogród, przestrzeń do wspólnej pracy, stolarnia, pracownia meblarska, warsztatownia i prototypownia. Serwis jest obecnie w fazie budowy i brandingu.

Ważnym elementem wykonanym w tym procesie są moje grafiki ukazujące interpretacją poznańskiego Sołacza, stawów sołackich, Bogdanki i okolic. Wszystko starałem się utrzymać w żywych, ale nieprzytłaczających kolorach. Więcej realizacji spacjowych niebawem.

Wykonanie: projekt, grafiki, layout graficzny, dobór fontów i kolorystyki

SPACJA

Blog